Fshis elektrike me avull

Shitet nga: Lavdim 14 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fshesë me korrent
shes fshisen me avull per pastrimin dhe terje shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim