Thithsen Gorenje per larje

Shitet nga: xxx 23 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes fshisen (thithsen) Gorenje qe kryen keto funksione: thithje, larje, tharje te tepiheve, kauqave etj. Mund te perdoret per amviseri shtepiake dhe per vetura. Eshte e shume pake perdorur dhe shitet me nje cmim te lire. I ka te gjitha pajisjet. Mund te shikohet ne cdo kohe.
Tel: 044 663 937 dhe 049 366 228.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim