Nxemje Tv Mikrovalë

Shitet nga: Gzim 21 Jan 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Nxemja 60€
Tv 45€
Mikrovalë 35€
Nese i merr komplet 125€ te gjitha jane funksionale dhe jane shume pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim