Roshov digjital

Shitet nga: rinor 22 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Roshov i ardhur nga gjermania, i ri i paperdorur , sistemin e ngrohjes expres te ngjajshem me mikrovel edhe kur e perdor pllaka qendron e ftohet vetem materia qe vendos nxehet mundet me pregadit gjdo gje qe nevoitet per ushqim te nxeht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim