SHPORET I RYMES

Shitet nga: diku 28 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHES SHPORETIN E RYMES ESHTE 3 FAZOR ESHTE PER RESTORANT I ARDHUR NGA ZVICRA INFO-049 613 913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim