Shporet BEKO

Shitet nga: Fazli 07 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporet elektrik me plloqa te gjamit Beko ne gjendje shumë te mirë teknike. Furrë me dimenzione 40x50, me orë per kurdisje, me një fjalë shumë i mirë dhe i ruajtur.

Tel: 049367377 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim