Shporet Montues AEG

Shitet nga: Genci 19 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik montues AEG gjerman komplet furra dhe plaka ne gjendje te mir punon edhe furra edhe pllakat
tel 049560999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim