Shporet elektrik

Shitet nga: Erdin 06 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte ne gjendje te mire teknike, pjek mire, plloqat jane ne rregull , i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim