Shporet elektrik

Shitet nga: shkèmb shala 19 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shporeti ESCO eshte ne ngjendje komplet te rregullt i punojn 4 plloqat gjithashtu edhe furra veq me jav fal krejt smuj 60euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim