Shporet me plin

Shitet nga: emin 27 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti me plin i perdorur pak qmimi i diskutueshem ( ne viber +38649130240)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim