Shporet me plin

Shitet nga: xd 29 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporeti me plin shporeti eshte i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim