Teknik

Shitet nga: Baki 03 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes frigorifer dhe friz vetum frigorifer arsyja e shitjes nuk jon montuse dhe krevat te fjetjes eshte shum i ruajtun Qmimi i VOLITESH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim