aparat i kafes

Shitet nga: media world 01 Krr 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet aparati i kapfes i ardhur nga gjermania
ne gjendje te rregullt
gjithashtu edhe nje MIKROVAL+ furr ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim