shitet grilli me plin shum ne gjendje te mir

Shitet nga: kadrush 07 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
per iformata mundeni edhe ne kit numer mu lajmrue apo rezervim 044469725 flm //po ashtu shes edhe grill me plin shum ne gjendje te mir plus maqin per prerjen e lloj lloj mishit apo proshut per kafe apo restorane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim