shitet mikrovela

Shitet nga: sami 06 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet mikrovela e posa ardhun prej gjermanija esht ne gjendje shum te mir eka edhe grill per me pjek pul ose pica.per ma shum kontakton ne tel .044330139--049367870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim