shporet elektrik

Shitet nga: fatmir 06 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes Urgjent shporetin elektrik GORENJE .. eshe ne gjendje shum te mir punon si plloqat ashtu edhe furra ... vetem vegen qe qelet dera seka por ajo gjidet shum let .. shporeti eshte ky qe shihet foto ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim