shporet i rrymes

Shitet nga: pp 28 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes shporetin e rrymes me dy furra i ardhur nga suedia 3faz punon ngjendje trregullt pllakat qelqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim