Lavatriçe Whirepol

Shitet nga: Besim 15 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriçe e markes se njohur Whirepol 7 kg dhe poashtu ka funksioni e thareses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim