Lavatriqe frigorifer, shporet ehe kuzhin

Shitet nga: kastrioti 28 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes vatriqe 7 kg , feigorifer, shporet te rrymes edhe nontiss ne kuzhina moderne ,shes kuzhinwn te pa perdorura i kom mar per banes me lshu me qira po qoragjija qe e ka mar baneswn nul po i don sw hin me te vetat me banu i shes me ni qmim ahum tlir 700 euro krejt i jepi komplet e veqnass me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim