Lavatriqe nga Gjermania

Shitet nga: fatmir 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes urgjent lavatriqen e sapo aardhur nga Gjermania ne gjendje prefekte ..firma me e njohur e markes AEG made in germany .. osht teper e rujte siq shihet edhe ne foto pres blers serjoz ..qmimi 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim