Lavatriqe shume e ruajtur

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 01 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja e markes gjermane Privileg, ne gjendje te shkelqyer teknike.

E jap me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim