Makin e larjes Gorenje u shit

Shitet nga: .... 11 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHes makinen e larjes firma gorenje lan shum mir veq se e ka ushtimen e madhe kur te lan nuk e kam pas te mjeshtri e kom ble tjeter veq se me pak pare rregullohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim