Makin e lathes per tesha

Shitet nga: liridon 08 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makin e larjes per tesha ECOLUX eshte pak e perforce 2 her eshte perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim