Makin per Tharjen e Teshav Gorenje

Shitet nga: Gorenje 21 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes Makinen Gorenje per Tharjen e teshav Punon shume mire Per me shume Info..
044198573 049198573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim