Makin per tharje te rrobave

Shitet nga: bosch 12 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e terjes se rrobave esht shum praktike me filter perdoret pa rrjet kanalizimit
Esht shum pak e perdorur esht na gjermania.

Kontakt ne: 044447663--049666007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim