Makine aeg

Shitet nga: syli 10 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes makine aeg ne gjendje te mir vetem kaishin eka te hekun per ndryshe ponon ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim