Maqin e Larjes

Shitet nga: Sefa 01 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e larjes ne gjendje te rregullt arsyja e shitjes i
kam dy nuk po
me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim