Maqin per tesha privileg

Shitet nga: dosti 16 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqin per larjen e teshave privileg shum esht e re e po sa ardhur nga suedija po ka pak defekt ne rrym gjat transportit ka pas defekt per me shum info 044 978 806 049 519 722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim