Shes maqine te larjes Urgjent

Shitet nga: engjell 03 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqine te larjes Urgjent ne gjendje te rregullt cmimi 110 euro nr kontaktues 049482823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim