Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 13 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te prodhimeve gjermane gjendemi me lokal ne skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim