Shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 17 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknike se bardh te prodhimeve gjermane
posedojm edhe frigorifera montus shporeta makina per larjen e enve montuse
garancjoni asht prej 6 muj deri ne 1 vit
transporti asht gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim