Tehnik e bardhe

Shitet nga: agron 15 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te gjitha llojet e prodhimeve gjermane gjithashtu edhe mbushjen e frigove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim