Tehnik e bardhe

Shitet nga: agron 19 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
me lokal gjendemi ne skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim