Tehnik e bardhe

Shitet nga: agron 11 Pri 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardhte gjitha llojeve te prodhimeve gjermane
gjithashtu kan edhe garancjon prej 6 muj deri ne ni vit
gjendemi ne skenderaj rruga skenderaj drenas ne kilometrin e par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim