Tehnike e bardhe

Shitet nga: agron 30 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
bejm shitjen dhe servisimin e te knikes se bardh te gjitha llijeve te prodhimeve gjermane
gjendemi ne skenderaj rruka skenderaj drenas
044712474
049243340
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim