gorenje wa604x

Shitet nga: Gorenje 17 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e lamjes gorenje-wa-604-x. Makina eshte funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim