shitje dhe servisim

Shitet nga: agron 25 Sht 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejm shitjen dhe servisimin e teknikes se bardh te prodhimeve gjermane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim