TEROMO TRESHE

Shitet nga: enes 22 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET TERMO TRESHE NE GJENDJE TE REGULLT
QMIMI I DISKUTUESHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim