2 boca te plinit

Shitet nga: pik 26 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes 2 boca te plinit jan te mushta me plin per me shum viber 049194482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim