2 termo nje 3sh dhe nje 4sh

Shitet nga: Erhan 11 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 2 Termo ne gjendje te rregullt dhe ne gjendje shume te mire dhe funksionale.
Njera eshte 3 sh, ndersa tjetra eshte 4 sh AEG.
Qe te dyja posedojne edhe rrota per levizje ne dhome.
Termo 3sh- 120€, ndersa 4 sh- 150€.
Per te interesuarit per me i mare te dyja, qmimi eshte me mareveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim