Bojler me rrym 250litra

Shitet nga: Reshat 20 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bojler me rrym 250litra Shesim se skena nevoj per kto litra kemlble matvogel boleri asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim