Kaftorr me SHAMOT

Shitet nga: xxxxxx 19 Jan 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kaftorr me SHamot shum i mir nxen temper esht ne gjendje te mir kerkun nuk esht i demtuar ngjyr kafeje qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim