Kaldaja 35KW per ngrohje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DTC 03 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesh kaldan 35KW automatike per ngrohje qendrore me dru, viti i prodhimit 2013 te firmes BIO-TEC. Kaldaja eshte ne gjendje shum te mir teknike.
Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim