Kalorifer 9kw

Shitet nga: Burim 19 Jan 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalorifer 9kw ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim