Kamin

Shitet nga: Nuhi 21 Sht 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Kamini 3 muj i perdort i ri ne gjendje shum te rregullt
Qmimi sipas marrveshjes
nr tel 049167620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim