Kamin

Shitet nga: Labinot 28 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin e druve i perdorur vetem 4muj 1dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim