Kamin me qyngja

Shitet nga: Artan 10 Jan 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamin me qynga komplet me furr n gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim