Kamin ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Adem 28 Nën 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin ne gjendje shume te mire eshte per ne qoshe nuk zen vend dhe eshte shume pak i perdorur

Inf tel & viber 049 551704
044 307925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim