Kamin

Shitet nga: florim 13 Nën 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin mjaft i rajtu,pjek mire edhe nxen shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim