Kamin

Shitet nga: besi 09 Dhj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin Kamin i perdorun 2 vite vjen me qynga e me te gjitha paisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim